Рекомендации для проведении энергетического аудита объекта та для виготовлення енергетичного сертифікату будівлі.

Важным фактором до начала проведения энергетического аудита здания является точное заполнение заказчиком опросного листа. Мы уверены , что без выезда аудитора на объект для детальной перепроверки данных опросного листа, провести полный и качественный энергоаудит невозможно, так как зачастую, представитель заказчика, который заполняет опросный лист ,не является специалистом в области энергетики, и может случайно дать неточные или неполные данные. А ці помилки можуть призвести до значного викривлення показників, які використовуються при розрахунку класу енергоефективності будівлі.

Якомога повніший та якісно технічно складений опитувальний лист значно знизить витрати часу енергоаудитора на виготовлення енергетичного сертифікату будівлі.

Рекомендуємо при заповненні таких показників, як кількість та площа вікон та дверей обов’язково врахувати їх розміщення відносно сторін світу, аби не     прийшлося повторно виїжджати на об’єкт.

Обовязково запитуйте у замовника найбільш повну технічну документацію яка стосується не тільки самої будівлі, але також і обладнання , яке встановлено у буділі. Це допоможе вам точніше розрахувати показники .

проект школа2

Заказать звонок
+
Жду звонка!